Литий диск Rial X10 9x19/5x120 ET18 DIA74,1
Відео 1Фото 4 | від 6 515 до 12 454 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):18 мм |
Модифікації Rial X10 67
Характеристики
Rial X10 9x19/5x120 ET18 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial X10 9x19/5x120 ET18 DIA74,1
Сортувати
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 Racing Black | 10 733 грн. |
Диски Rial X10 9x19 5x120 ET18 DIA74,1 (black) | 7 966 грн. |
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 Silver X10X-90918WZ11-0 | 9 328 грн. |
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 Silver | 9 652 грн. |
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 polar silver | 12 454 грн. |
Диски Rial X10 9x19 5x120 ET18 DIA74,1 (grey) | 7 821 грн. |
Диски Rial X10 9x19 5x120 ET18 DIA74,1 (silver) | 6 515 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі