Литий диск WSP Italy W675 9,5x19/5x120 ET23 DIA72,6
від 9 980 до 13 352 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):23 мм |
Модифікації WSP Italy W675 6
Характеристики
WSP Italy W675 9,5x19/5x120 ET23 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W675 9,5x19/5x120 ET23 DIA72,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy BMW (W675) Basel M R19 W9.5 PCD5x120 ET23 DIA72.6 (m | 10 147 грн. |
Диски WSP Italy BMW (W675) Basel M 9,5x19 5x120 ET23 DIA72,6 (matt gun met | 10 933 грн. |
WSP Italy W675 (R19 W9.5 PCD5x120 ET23 DIA72.6) MGM | 10 960 грн. |
WSP Italy BMW (W675) Basel M 9.5x19 5x120 ET23 DIA72.6 MGM | 9 980 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY BMW BASEL W675 BM20 MATT GUN METAL R19 W9.5 PCD5x120 E | 10 933 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі