ДБЖ RITAR RT-6KS-LCD 6000 ВА
RITAR RT-6KS-LCD 6000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RT-6KS-LCD 6000 ВА
Усі ціни 15 →ИБП Ritar ONLINE RT-6KS-LCD, RACK 6000VA (5400Вт), 192 В, Встроенная батар | 47 600 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-6KS-LCD | 42 999 грн. |
Ritar RT-6KS-LCD | 41 059 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RT-6KS-LCD | 34 942 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-6KS-LCD | 47 600 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації RITAR RT-6KS-LCD
Ціни на RITAR RT-6KS-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR RT-6KS-LCD 6000 ВА | від 34 777 грн. | 15 пропозицій | ||
RITAR RT-10KS-LCD 10000 ВА | від 38 718 грн. | 15 пропозицій |