ДБЖ RITAR RT-3KS-LCD 3000 ВА
RITAR RT-3KS-LCD 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RT-3KS-LCD 3000 ВА
Усі ціни 7 →ИБП (on-line) Ritar RT-3KS-LCD RACK 3000VA (2700Вт) | 21 000 грн. |
ИБП с правильной синусоидой ONLINE Ritar RT-3KS-LCD, RACK 3000VA (2700Вт), | 21 000 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RT-3KS-LCD | 15 428 грн. |
Ritar RT-3KS-LCD | 21 000 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою ONLINE Ritar RT-3KS-LCD, RACK 3000VA (3700Вт), | 15 774 грн. |
Ritar RT-3KS-LCD | 15 351 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою ONLINE Ritar RT-3KS-LCD, RACK 3000VA (3700Вт), | 17 877 грн. |
Модификації RITAR RT-3KS-LCD
Ціни на RITAR RT-3KS-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR RT-1KS-LCD 1000 ВА | від 12 600 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR RT-2KS-LCD 2000 ВА | від 14 696 грн. | 18 пропозицій | ||
RITAR RT-3KS-LCD 3000 ВА | від 15 351 грн. | 7 пропозицій |