Литий диск Ronal R62 8x19/5x112 ET35 DIA76,1
Відео 1Фото 17 | від 9 873 до 12 034 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R62 82
Характеристики
Ronal R62 8x19/5x112 ET35 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R62 8x19/5x112 ET35 DIA76,1
Сортувати
Ronal R62 (8J x 19 5x112 ET35 DIA76.1) Black B На замовлення з Європи. | 11 427 грн. |
Ronal R62 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack Matt Polished 62R9805.27X/ | 10 716 грн. |
Ronal R62 (8J x 19 5x112 ET35 DIA76.1 Black) | 11 026 грн. |
Ronal R62 (8J x 19 5x112 ET35 DIA76.1) Black Chrome На замовлення з Європи | 11 427 грн. |
Ronal R62 (8J x 19 5x112 ET35 DIA76.1) Black Red На замовлення з Європи. | 11 427 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі