Змішувач Rozzy Jenori Narciz Z100-3
Rozzy Jenori Narciz Z100-3 Narcizбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Narciz Z100-3
Усі ціни 11 →Змішувач у ванну однозахватний із коротким носиком ROZZY JENORI NARCIZ хро | 1 324 грн. |
Змішувач для ванни RJ NARCIZ (RBZ100-3) RBZ100-3 | 1 324 грн. |
Змішувач для ванни RJ Narciz хром (RBZ100-3) RBZ100-3 | 1 283 грн. |
Смеситель для ванны RJ NARCIZ (RBZ100-3) RBZ100-3 | 1 041 грн. |
Смеситель для ванны хром 40мм Rj Narciz RBZ100-3 | 1 324 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →