Смартфон Samsung Galaxy A55 256 ГБ / 6 ГБ
Відео 11Фото 26 | Очікується у продажу Основний дисплей: дисплей ("): 6.6; роздільна здатність екрану: 2340x1080 (19.5:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; ОС: Android 14; Модель процесора: Exynos 1480; Процесор (ГГц): 2.75; Графічний процесор: Xclipse 530; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 256 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Samsung →
від 14 998 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 17 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 11 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 13 500 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 11 833 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 14 459 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 11 660 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 13 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 6 653 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 599 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 199 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 5 899 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 5 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 6 299 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 6 679 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
Samsung Galaxy A55 256 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.6 ", 2340x1080 (19.5:9), 390 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Exynos 1480
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:213 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 850 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 9 479 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 9 900 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 7 051 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 7 770 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 12 339 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 181 г
від 8 799 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 9 854 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 9 999 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 5 384 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
Відеоогляди
Galaxy A55 — огляд старшої моделі А-серії від Samsung
17 квітня1 068 переглядів
Samsung Galaxy A55 5G | Unboxing & 100 Hour Review
25 березня301 847 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review- Watch Before Buying!
21 березня128 855 переглядів
Samsung Galaxy A55 review
28 березня 2024255 885 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review
24 березня52 159 переглядів
Galaxy A55 5G: Official Unboxing | Samsung
11 березня435 979 переглядів
Samsung A55 vs Samsung A54 - SPEED TEST
20 березня161 478 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review Good But Not Great
19 березня35 216 переглядів
SAMSUNG GALAXY A55 5G | Bardzo udany model! | RECENZJA
23 березня21 849 переглядів
Огляд смартфона Samsung Galaxy A55 5G - 120 гц та крутий дизайн ?
31 березня 202410 411 переглядів
Samsung Galaxy A35 vs A55 ✨ Що нового: камера, батарея, дисплей?
8 квітня1 605 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A55
Ціни на Samsung Galaxy A55 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 4 ГБ | від 20 573 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 8 ГБ | від 14 998 грн. | 167 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A55 256 ГБ / 8 ГБ | від 17 299 грн. | 149 пропозицій |