Оперативна пам'ять Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173CB0-YK0
Samsung M471B5173CB0-YK0 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
22 квітня 2023, 20:46
У меня сейчас такая на пк стойт(M471B5173DB0-YK0) #
Для работы в двух канальным режиме нужно же покупать точно такую же? И да лучше купить 2 новеньких оперативок или купить эту?
anonim
10 червня 2021, 13:02
Поддерживает ли ноут? #
У меня ноутбук Lenovo B50-45 так подойдёт ли эта оперативка?
anonim
10 квітня 2020, 18:16
Оперативка #
У меня сейчас стоит такая оператива на 1 гиг M471b2873FHS-CF8, какую модна купить на 4 гига чтобы подошла по частоте или по как там правильно?
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Модификації Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273CH0-CH9 | від 350 грн. | 7 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273DH0-CH9 | від 397 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273BH1-CH9 | від 665 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173QH0-YK | від 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173EB0-YK0 | від 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273EB0-CK0 | від 357 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173DB0-YK0 | від 240 грн. | 19 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173CB0-YK0 | від 297 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273CH0-CK0 | від 337 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →