Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ (SDCFSP-064G-G46D)
Відео 2Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ
Усі ціни 12 →SanDisk Extreme PRO CFAST 2.0 64GB 525MB/s VPG130, EAN: 619659144708 SDCFS | 4 183 грн. |
SanDisk 64GB CFast 2.0 Extreme Pro (SDCFSP-256G-G46D) sdcfsp-064g-g46d | 4 299 грн. |
SanDisk 64 GB Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-064G-G46D | 4 499 грн. |
SanDisk SDCFSP-064G-G46D | 4 950 грн. |
Sandisk SDCFSP-064G-G46D — Карта пам'яті 64 ГБ CFast 2.0 | 4 412 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro CFast 2.0
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ | від 4 183 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ | від 5 799 грн. | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 256 ГБ | від 4 170 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 512 ГБ | від 19 120 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →