Карта пам'яті SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ (SDSQQVR-064G)
Відео 5Фото 4 |
SanDisk Max Endurance microSDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ
Усі ціни 29 →Карта пам'яті SanDisk microSDXC 64GB MAX ENDURANCE C10 UHS-I U3 V30 + SD-а | 699 грн. |
SanDisk microSDXC 64GB Max Endurance Class 10 UHS-I U3 V30 + SD-адаптер (S | 720 грн. |
Карта памяти SanDisk 64GB microSDXC C10 UHS-I U3 R100/W40MB/s Max Enduranc | 714 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 64GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Max Endurance (SDSQ | 699 грн. |
SanDisk 64GB microSDXC C10 UHS-I U3 Max Endurance (SDSQQVR-064G-GN6IA) sds | 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Max Endurance microSD
Ціни на SanDisk Max Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ | від 488 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ | від 640 грн. | 29 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 128 ГБ | від 899 грн. | 38 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 256 ГБ | від 1 755 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →