Кухонний ніж Arcos Colour Prof 243500
Arcos Colour Prof 243500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 243500
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof для выпечки 300 мм (243500) 243500 | 1 052 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для випічки 300 мм (243500) 243500 | 1 096 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для випічки 300 мм (243500) 243500 | 1 096 грн. |
Ніж для випічки Arcos Іспанія Colour-prof 30 см 243500 FD | 1 397 грн. |
Ніж для випічки 300 мм серія Colour-prof Arcos (243500) | 1 275 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →