Кухонний ніж Arcos Colour Prof 242800
Arcos Colour Prof 242800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 242800
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof для выпечки 250 мм (242800) 242800 | 1 041 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для випічки 250 мм (242800) 242800 | 1 051 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для випічки 250 мм (242800) 242800 | 1 051 грн. |
Ніж для випічки сірий L 250 мм серія Colour-prof Arcos FD-242800 | 1 262 грн. |
Ніж кондитерський Arcos Colour-Prof з лезом із нержавіючої сталі 25см (242 | 1 245 грн. |
Ніж для випічки Сolour-prof 250 мм Arcos (242800) | 944 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для випічки 250 мм (242800) | 1 306 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →