Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5603.14
Victorinox Fibrox 5.5603.14 синій чорний |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5603.14
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox 5.5603.14 | 1 494 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Sticking 14см з черн. ручкою (5.5603.14) | 1 420 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 14см с черн. ручкой (5.5603.14) | 1 420 грн. |
Нож кухонный Victorinox, черный 5.5603.14 | 1 494 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 5.5603.14 | 1 225 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Victorinox Fibrox 5.5603.14
Ціни на Victorinox Fibrox 5.5603.14 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.5602.14 | від 1 225 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5603.14 | від 1 225 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →