Кухонний ніж Wusthof Gourmet 1025048110
Wusthof Gourmet 1025048110 |
|
Лезо вирізане лазером із цільного шматка сталі (хром-молібден-ванадій).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Gourmet 1025048110
Усі ціни 7 →Ніж універсальний Wuesthof 1025048110 10 см у картонній упаковці | 1 329 грн. |
Wuesthof 10 см 1025048110 10см1025048110 | 1 329 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Gourmet 10 см Чорний (1025048110) | 1 329 грн. |
Ніж універсальний Wuesthof Gourmet 10 см (1025048110) | 1 329 грн. |
Ніж універсальний Wusthof GOURMET 10см 1025048110 | 1 329 грн. |
Ніж універсальний Wuesthof Gourmet, 10 см (1025048110) | 1 329 грн. |
Ніж універсальний Wsthof Gourmet 10 см чорний (1025048110) | 1 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →