Кухонний ніж SAMURA MO-V Stonewash SM-0021B
Фото 3 |
SAMURA MO-V Stonewash SM-0021B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0021B
Усі ціни 11 →Ніж Samura Mo-V Stonewash універсальний 125 мм (SM-0021B) | 1 249 грн. |
Нож кухонный универсальный 125 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0021B) SM-0021 | 1 299 грн. |
Ніж кухонний Samura MO-V Stonewash SM-0021B | 1 299 грн. |
Нож кухонный универсальный 125 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0021B) SM-0021 | 1 299 грн. |
Ніж кухонний універсальний, 125 мм, Samura "MO-V Stonewash" (SM-0021B) | 1 299 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →