Кухонний ніж Fissman Kensei Masashige 2596
Фото 5 |
Fissman Kensei Masashige 2596 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kensei Masashige 2596
Універсальний ніж Fissman Kensei Masashige 13 см (2596) | 1 269 грн. |
Универсальный нож Fissman Kensei Masashige 13 см (2596) | 1 269 грн. |
Нож универсальный Fissman Kensei Masashige 13 см 2596 | 1 364 грн. |
Ніж універсальний Fissman Kensei Masashige з лезом із нержавіючої сталі 13 | 1 399 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Masashige з лезом з нержавіючої | 1 365 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →