Кухонний ніж SAMURA MO-V Stonewash SM-0023B
Фото 6 |
SAMURA MO-V Stonewash SM-0023B |
|
Клинок із нержавіючої молібден-ванадієвої сталі AUS-8.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0023B
Усі ціни 11 →Ніж Samura Mo-V Stonewash універсальний 150 мм (SM-0023B) | 1 399 грн. |
Нож кухонный универсальный 150 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0023B) SM-0023 | 1 399 грн. |
Ніж кухонний Samura MO-V Stonewash SM-0023B | 1 399 грн. |
Нож кухонный универсальный 150 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0023B) SM-0023 | 1 399 грн. |
Ніж кухонний універсальний, 150 мм, Samura "MO-V Stonewash" (SM-0023B) | 1 399 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →