Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFR2V-BG
Videx VF-BNFR2V-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFR2V-BG
Усі ціни 11 →Рамка двомісна вертикальна Videx Binera чорна VF-BNFR2V-BG | 56 грн. |
Рамка Videx BINERA черный графит 2 поста (VF-BNFR2V-BG) VF-BNFR2V-BG | 56 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 2 пости вертикальна Чорний графіт (VF-BNFR2V-BG) | 56 грн. |
Рамка Videx BINERA чорний графіт 2 посту (VF-BNFR2V-BG) | 159 грн. |
Рамка чорний графіт 2 пости вертикальна BINERA(VF-BNFR2V-BG) | 45 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFR2V-BG
Ціни на Videx VF-BNFR2V-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFR2V-W | від 40 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR2V-BG | від 45 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR2V-SS | від 47 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →