Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.004.563
Schneider Unica MGU6.004.563 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica MGU6.004.563
Рамка 2-місна Schneider Unica Зел.яблуко/сл.кістка | 211 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica Plus зелене яблуко зі слоново | 469 грн. |
Подвійна рамка Schneider Electric Unica Manzana Зелена (MGU6.004.563) | 469 грн. |
Модификації Schneider Unica MGU6.004.563
Ціни на Schneider Unica MGU6.004.563 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.004.574 | від 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004.25 | від 218 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.567 | від 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.551 | від 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004.571 | від 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004.566 | від 469 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.563 | від 211 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.576 | від 469 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →