Кухонна мийка Schock Solido N-50 215x378 (700428)
Schock Solido N-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Solido N-50 215x378
Усі ціни 15 →Кухонная мойка SCHOCK Solido N50 alpina-07 | 9 632 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N50 colorado-08 | 9 632 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N50 onyx-10 | 9 863 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N50 inox-12 | 9 863 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N50 nero-13 | 9 863 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →