Кухонна мийка Blanco Subline 320-U 513952 350x460 клапан
Відео 3Фото 9 |
Blanco Subline 320-U 513952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 320-U 513952 350x460 клапан
Усі ціни 133 →Blanco BLANCOSUBLINE 320-U антрацит 523406 | 10 760 грн. |
Мийка Blanco SUBLINE 320-U 523406 | 9 790 грн. |
Blanco SUBLINE 320-U SILGRANIT | 10 512 грн. |
BLANCO SUBLINE 320-U SILGRANIT® PuraDur® черный (525983) | 9 430 грн. |
Blanco 523406 SUBLINE 320-U антрацит | 5 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blanco Subline 320-U 513952
Ціни на Blanco Subline 320-U 513952 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 2 452 грн. | 105 пропозицій | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 клапан | від 5 500 грн. | 133 пропозиції | ||
Blanco Subline 375-U 516038 404х456 клапан | від 24 920 грн. | 15 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 15 120 грн. | 43 пропозиції | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 клапан | від 9 499 грн. | 100 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 клапан | від 10 146 грн. | 198 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 11 803 грн. | 77 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 515779 730x460 клапан | від 17 640 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →