SSD Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 500 ГБ
Відео 4 |
Seagate ZP500CV30001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 500 ГБ
Усі ціни 37 →Накопитель SSD M.2 2280 500GB Seagate (ZP500CV3A001) | 1 810 грн. |
Seagate BarraCuda Q5 500 Gb (ZP500CV3A001) | 1 706 грн. |
Seagate BarraCuda Q5 500 Gb (ZP500CV3A001) | 1 675 грн. |
SSD-накопичувач Seagate Barracuda Q5 500GB M.2 2280 3D QLC (ZP500CV3A001) | 1 689 грн. |
SSD накопитель Seagate BarraCuda q5 500gb m.2 2280 (zp500cv3a001) | 1 803 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001
Ціни на Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 500 ГБ | від 1 597 грн. | 39 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP1000CV30001 1 ТБ | від 2 395 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ | від 4 362 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →