SSD Seagate BarraCuda SATA SSD ZA240CV1A002 240 ГБ
Фото 5 |
Seagate ZA240CV1A002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda SATA SSD ZA240CV1A002 240 ГБ
Усі ціни 20 →Накопитель SSD 2.5" 240GB Seagate (ZA240CV1A002) | 1 240 грн. |
SSD-накопичувач Seagate BarraCuda 240GB 2.5" SATA (ZA240CV1A002) | 1 119 грн. |
Seagate 2.5" 240GB ZA240CV1A002 | 1 099 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Seagate (ZA240CV1A002) | 1 354 грн. |
SSD-накопичувач Seagate Barracuda SATA III 240GB (ZA240CV1A002) ZA240CV1A0 | 1 069 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Seagate BarraCuda SATA SSD ZA240CV1A002
Ціни на Seagate BarraCuda SATA SSD ZA240CV1A002 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda SATA SSD ZA240CV1A002 240 ГБ | від 1 067 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda SATA SSD ZA480CV1A002 480 ГБ | від 1 348 грн. | 35 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda SATA SSD ZA960CV1A002 960 ГБ | від 2 263 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda SATA SSD ZA1920CV1A002 1.92 ТБ | від 4 172 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →