Похідний ніж SKIF Hamster
Відео 2Фото 3 |
SKIF Hamster |
|
Складаний ніж для повсякденного носіння торгової марки SKIF - це рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента. Модель отримала 9-сантиметровий клинок, при цьому загальна довжина інструменту в робочому стані становить 20.5 см. Лезо має універсальний профіль з гладкою ріжучою кромкою та фальш-граню з іншого боку. Клинок виконаний з нержавіючої сталі марки 8Cr14MoV, яка характеризується високим вмістом хрому, тому не боїться корозійних процесів, а також чудовою твердістю (58 HRC).
Зверху металу нанесено матове покриття Stonewash, яке виключає відблиски на сонці (що може бути важливим для мисливців), а також добре маскує зношування, включаючи подряпини та потертості. Ніж SKIF Hamster передбачає замок Liner Lock з блокуванням від випадкового відкриття та доповнений двостороннім шпеньком, який допоможе витягувати лезо однією рукою як правше, так і лівше. До фішок рукоятки крім ергономічної підпальцевої виїмки відноситься її матеріал виготовлення - скловолокно G-10, примітне стійкістю до корозії, невеликою вагою та гарною міцністю. На окрему згадку заслуговує отвір для ремінця на ручці і помірна загальна вага виробу (116 грам).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Hamster
Усі ціни 7 →Нож складной Skif Hamster (длина: 205мм, лезвие: 90мм), черный 224-1030bla | 860 грн. |
Нож SKIF Hamster olive green IS-003OG | 860 грн. |
Ніж Skif Hamster до:black,1765.02.16 | 860 грн. |
Нож складной Skif Hamster (длина: 205мм, лезвие: 90мм), оливковый 224-1030 | 860 грн. |
Ніж Skif Hamster orange | 860 грн. |
Ніж Skif Hamster Orange (1013-1765.02.18) | 860 грн. |
Ніж Skif Hamster Orange (00-00006404) | 1 098 грн. |