Литий диск Replica BK5434 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
від 5 698 до 5 871 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Replica BK5434 3
Характеристики
Replica BK5434 8x18/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5434 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Replica MERCEDES-BENZ BK5434 8,0x18/5x112 D66,6 ET43 BP | 5 698 грн. |
Replica BK5434 (R18 W8.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6) BP | 5 871 грн. |
Диск Replica BK5434 BP R18 W8,0 PCD5x112 ET43 DIA66,6 | 5 792 грн. |
Закрити
Схожі