Литий диск Replica FE186 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
від 5 698 до 5 871 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Replica FE186 2
Характеристики
Replica FE186 8x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FE186 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Replica MERCEDES-BENZ FE186 8,0x18/5x112 D66,6 ET39 GMF | 5 698 грн. |
Replica FE186 (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6) GMF | 5 871 грн. |
Диск Replica FE186 GMF R18 W8,0 PCD5x112 ET39 DIA66,6 | 5 737 грн. |
Replica AUDI FE186 8,0x18/5x112 D66,6 ET39 GMF | 5 698 грн. |
Закрити
Схожі