Литий диск GT 695 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Відео 2 | від 5 368 до 6 355 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації GT 695 4
Характеристики
GT 695 8x18/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GT 695 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски GT 695 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (SM) 1002099357 | 5 866 грн. |
GT 695 8,0x18/5x112 D66,6 ET40 SM | 5 774 грн. |
GT 695 (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6) SM | 5 615 грн. |
Диски GT 695 8x18 5x112 ET40 DIA66,6 (SM) | 5 368 грн. |
GT 695 8x18 5x112 ET40 DIA66.6 SM | 5 830 грн. |
Диск GT 695 SM R18 W8,0 PCD5x112 ET40 DIA66,6 | 5 553 грн. |
GT GT 695 8x18 5x112 ET40 DIA66.6 SM | 5 653 грн. |
Диски литі GT 695 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (SM) | 6 101 грн. |
Диск GT 695 8x18 5x112 ET40 DIA66.6 SM | 6 355 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі