Ящик для інструменту Stanley 1-95-829
Відео 1Фото 3 |
Stanley 1-95-829 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-95-829
Усі ціни 19 →Скринька професійна, розміри 545x280x335 мм STANLEY 1-95-829 | 4 578 грн. |
Ящик професійний, розміри 545x280x335 мм STANLEY 1-95-829 | 4 578 грн. |
Ящик для инструментов Stanley 545x280x335 мм 1-95-829 | 4 578 грн. |
Ящик професійний Stanley, 545x280x335 мм 1-95-829 | 4 578 грн. |
Ящик для инструмента Stanley (1-95-829) | 4 578 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →