Ящик для інструменту Stanley FatMax FMST1-71219
Відео 1Фото 8 |
Stanley FatMax FMST1-71219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMST1-71219
Усі ціни 15 →Скринька професійна FatMax Cantilever, розміри 457x310x236 мм STANLEY FMST | 3 423 грн. |
Ящик для инструментов Stanley FatMax Cantilever 18" FMST1-71219 | 3 423 грн. |
Ящик Stanley FatMax Cantilever, 457x310x236 мм FMST1-71219 | 3 423 грн. |
Ящик инструментальный Stanley FatMax Cantilever (FMST1-71219) | 3 423 грн. |
Ящик професійний FatMax Cantilever, розміри 457x310x236 мм STANLEY FMST1-7 | 3 423 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley FatMax FMST1-71219:
- Захист від вологи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →