Ящик для інструменту Stanley 1-95-614
Фото 4 |
Stanley 1-95-614 місткийметал. замки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-95-614
Усі ціни 34 →Скринька професійна, розміри 662x293x222 мм STANLEY 1-95-614 | 3 000 грн. |
Ящик для инструментов Stanley 26" 1-95-614 | 3 000 грн. |
Ящик професійний, розміри 662x293x222 мм STANLEY 1-95-614 | 3 000 грн. |
Ящик професійний Stanley, 662x293x222 мм 1-95-614 | 3 000 грн. |
Ящик для инструмента Stanley (1-95-614) | 3 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель 1-95-612 — розмір — 20"
- Модель 1-95-613 — розмір — 23"
- Модель 1-95-614 — розмір — 26"
Модификації Stanley 1-95-614
Ціни на Stanley 1-95-614 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-95-612 | від 2 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-95-613 | від 2 714 грн. | 4 пропозиції | ||
Stanley 1-95-614 | від 2 712 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →