Ящик для інструменту Stanley FatMax 1-95-615
Фото 8 |
Stanley FatMax 1-95-615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-95-615
Усі ціни 35 →Скринька професійна FatMax, розміри 497x293x295 мм STANLEY 1-95-615 | 3 098 грн. |
Ящик професійний FatMax, розміри 497x293x295 мм STANLEY 1-95-615 | 3 098 грн. |
Ящик Stanley FatMax, 497x293x295 мм 1-95-615 | 3 098 грн. |
Ящик для инструмента Stanley FatMax (1-95-615) | 3 098 грн. |
Ящик для інструментів Stanley FatMax 20" професійний металопластиковий | 3 097 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 1-95-615
Ціни на Stanley FatMax 1-95-615 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-95-615 | від 2 722 грн. | 35 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-95-616 | від 3 286 грн. | 3 пропозиції | ||
Stanley FatMax 1-95-617 | від 2 985 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Золота ціна 200–250 гривень.