Літня шина Starmaxx Incurro ST450 255/60 R18 112V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Incurro ST450 255/60 R18 112V 255/60 R18 112 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Incurro ST450 255/60 R18 112V
Усі ціни 30 →Шина Starmaxx Incurro H/T ST450 255/60 R18 112V XL | 3 715 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 255/60 R18 112V XL | 3 894 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 255/60 R18 112V XL | 3 770 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 255/60 R18 112V | 4 214 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 (255/60R18 112V) | 3 842 грн. |
ще 20 пропозицій
Керованість, економічність палива, дизайн, невелика зношеність treadwear 320 Шумність, жорстка та трохи тяжка, веде машину якщо хочете їхати більше 200 км/г Hagreaves: користуюся Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V менше місяця |
Додати відгук
Модификації Starmaxx Incurro ST450 255/60 R18 112V
Ціни на Starmaxx Incurro ST450 255/60 R18 112V |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Incurro ST450 255/60 R18 112V | від 3 659 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не гріється, дуже еластична та економічна.