Кухонна мийка KRONER 7844HM PVD CV025274 780x440
Фото 11 |
KRONER 7844HM PVD CV025274 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER 7844HM PVD CV025274 780x440
Усі ціни 26 →Мийка кухонна Kroner KRP PVD Schwarze-7844HM CV025277 | 4 620 грн. |
Kroner Kroner KRP Schwarze - 7844HM PVD (3,0/1,0 мм) | 4 620 грн. |
Кухонна мийка Kroner Handmade KRP PVD Schwarze-7844HM (CV025277) CV025277 | 4 620 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна врізна під стільницю KRONE | 4 620 грн. |
Кухонная мойка Kroner Handmade KRP Geburstet-7844HM (CV025274) CV025274 | 3 780 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →