Литий диск Tomason TN9 9,5x19/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 6 | від 12 200 до 13 544 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Tomason TN9 25
Характеристики
Tomason TN9 9,5x19/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN9 9,5x19/5x120 ET35 DIA72,6
Tomason TN9 9.5x19 5x120 ET35 DIA72.6 HBP | 12 200 грн. |
Диск Tomason TN9 HBP R19 W9,5 PCD5x120 ET35 DIA72,6 | 13 544 грн. |
Диски Tomason TN9 HBP R19 W9,5 PCD5x120 ET35 DIA72,6 ID11951 | 12 671 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі