Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAG0704
TOPTUL GAAG0704 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAG0704
Набор головок TORX 1/2 E10-E24 Toptul GAAG0704 7 шт | 459 грн. |
Набор головок Star Toptul 1/2" 7ед. (GAAG0704) | 459 грн. |
Набір головок Toptul Torx 1/2" E10-E24 7 предметів (GAAG0704) | 459 грн. |
Набір головок TORX 1/2" E10-E24 7ед.(зірка Давида) TOPTUL GAAG0704 | 459 грн. |
Набір головок TORX на планці TOPTUL 1/2" E10-E24 7ед. GAAG0704 | 459 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →