Біти / торцеві голівки TOPTUL GDAD0804
TOPTUL GDAD0804 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GDAD0804
Усі ціни 8 →Набор головок 6-гранных ударных удлиненных Toptul 1" 8ед. (GDAD0804) | 8 589 грн. |
Набір головок торцевих ударних TOPTUL 1" 24-41мм 8шт довгих (GDAD0804) | 8 589 грн. |
Набір торцевих головок Toptul 1 "24-41 мм 8 пр. (GDAD0804) | 8 589 грн. |
Toptul 897635 — Набір головок ударних довгих TOPTUL GDAD0804 | 9 690 грн. |
Набір головок Toptul 1" 24-41 мм 8 предметів (GDAD0804) | 8 589 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →