Кондиціонер Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE 25 м²
Енергоефективний і надійний побутової інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи, створеної на основі передової японської технології Toshiba. Є середньою моделлю лінійки Toshiba Mirai Invertor зразка 2016 року. Здатний охолоджувати, обігрівати, осушувати і фільтрувати (очищати від пилу) повітря в офісних та житлових приміщеннях площею до 25 м². Як і інші моделі серії RAS-BKV, цей кондиціонер розроблений для європейських країн з помірним кліматом і вираженим холодним зимовим сезоном.
Тому режим підігріву залишається ефективним навіть при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C). Також варто відзначити високу енергоефективність (клас А+), традиційну японську надійність і елегантний дизайн, який допоможе органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE працює на озонобезпечному і високоефективному фреоні R-32. Завдяки можливостям настройки напрямки потоків повітря та невисокому рівню шуму 23 дБ) з комфортним акустичним спектром підходить для установки в житлових кімнатах і спальнях. Комплектується інтуїтивно зрозумілим пультом ДУ, підтримує режим підвищеної потужності HI POWER для швидкісного охолодження або обігріву.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE 25 м²
Toshiba RAS-10BKVG-EE/RAS-10BAVG-EE | 19 999 грн. |
Кондиционер Toshiba RAS-10BKVG-UA/RAS-10BAVG-UA | 19 999 грн. |
Toshiba RAS-10BKVG-UA/RAS-10BAVG-UA | 19 999 грн. |
0 0 1 5 |
Дуже класний кондей - реально охолоджує рівномірно і швидко, обігрів хороший - ще потрібно випробувати, але разок включали - нам сподобалося, користуємося кондеєм з травня - дуже тішить, що за якістю, що за своєю роботою, дуже функціональний. Рекомендую! якість, охолодження, обігрів, функціонал, інвертор немає користуюся Toshiba RAS-07BKVG-EE/07BAVG-EE місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE
Ціни на Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba RAS-05BKVG-EE/05BAVG-EE 15 м² | від 17 796 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-07BKVG-EE/07BAVG-EE 20 м² | від 18 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE 25 м² | від 19 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE 31 м² | від 22 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-16BKVG-EE/16BAVG-EE 46 м² | від 31 499 грн. | 2 пропозиції |