Кондиціонер Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE 35 м²
Відео 16Фото 2 |
Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:800/1080 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Кондиціонери серії Haori мають можливість зміни тканинних чохлів на внутрішньому блоці, в асортименті різні кольори, уточнюйте у продавців. Тиха робота.
Найвищий клас енергоефективності як на нагрів так і на охолодження а+++.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE 35 м²
Усі ціни 19 →Toshiba Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA | 54 999 грн. |
Кондиціонер спліт-система RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA 0101040804-10043 | 54 999 грн. |
Внутрішній блок Toshiba RAS-13N4KVRG-EE | 34 999 грн. |
Toshiba RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA Haori | 54 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA Haori | 54 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE
Ціни на Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba Haori RAS-10N4KVRG-EE/RAS-10N4AVRG-EE 25 м² | від 32 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Haori RAS-13N4KVRG-EE/RAS-13N4AVRG-EE 35 м² | від 34 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Toshiba Haori RAS-16N4KVRG-EE/RAS-16N4AVRG-EE 46 м² | від 36 999 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →