Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E 25 м²
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E 25 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Seiya RAS-B10J2KVG-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E 25 м²
Toshiba Toshiba RAS-B10J2KVG-E | 14 000 грн. |
Внутренний настенный блок Toshiba RAS-B10J2KVG-E 0106010204-100432263 | 15 000 грн. |
Внутрішній блок Toshiba RAS-B10J2KVG-E | 14 000 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E | 14 000 грн. |
Модификації Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E
Ціни на Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG-E 20 м² | від 13 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E 25 м² | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Toshiba Seiya RAS-B13J2KVG-E 33 м² | від 15 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba Seiya RAS-B16J2KVG-E 42 м² | від 19 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →