Кондиціонер Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E 50 м²
Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1420/1600 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E 50 м²
Кондиционер Toshiba PKVSG RAS-18PKVSG-UA/RAS-18PAVSG-UA 0101010804-1004305 | 34 500 грн. |
Toshiba RAS-18PKVSG-UA/RAS-18PAVSG-UA | 37 999 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Toshiba RAS-18PKVSG-UA/RAS-18PAVSG-UA | 37 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E
Ціни на Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E 25 м² | від 22 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-13PKVSG-E/13PAVSG-E 35 м² | від 29 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-16PKVSG-E/16PAVSG-E 46 м² | від 31 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E 50 м² | від 34 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-22PKVSG-E/22PAVSG-E 61 м² | від 40 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-24PKVSG-E/24PAVSG-E 70 м² | від 53 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →