Кондиціонер Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE 25 м²
Відео 10 |
Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:540/700 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Привід вертикальних жалюзі дозволяє регулювати повітряний потік не тільки по вертикалі але і по горизонталі. Висока енергоефективність а + + + при роботі як на обігрів так і на охолодження. Тиха робота.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE 25 м²
Усі ціни 19 →Кондиционер Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-UA/RAS-10J2AVSG-UA 0101040004 | 34 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-UA/RAS-10J2AVSG-UA | 34 999 грн. |
Toshiba RAS-10J2KVSG-UA/RAS-10J2AVSG-UA Shorai Edge | 34 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba RAS-10J2KVSG-UA/RAS-10J2AVSG-UA Shorai Edge | 34 999 грн. |
TOSHIBA RAS-10J2KVSG-UA/RAS-10J2AVSG-UA | 34 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE
Ціни на Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba Shorai Edge RAS-07J2KVSG-EE/RAS-07J2AVSG-EE 20 м² | від 32 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE 25 м² | від 31 900 грн. | 19 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-13J2KVSG-EE/RAS-13J2AVSG-EE 35 м² | від 37 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE 50 м² | від 55 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-22J2KVSG-EE/RAS-22J2AVSG-EE 61 м² | від 59 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →