Кондиціонер Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE 53 м²
Відео 3Фото 6 | від 21 199 грн. Купити! Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/RAS-18U2AH3S-EEArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1640/1540 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Александр
10 червня 2020, 12:08
Внешний блок работает как повремени 10на 5мин.Что может быть? сплит новая.? #
Відеоогляди
Модификації Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE
Ціни на Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/07U2AH3S-EE 22 м² | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-09U2KH3S-EE/09U2AH3S-EE 26 м² | від 10 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-12U2KH3S-EE/12U2AH3S-EE 35 м² | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE 53 м² | від 21 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-24U2KH3S-EE/24U2AH3S-EE 70 м² | від 27 399 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →