Кондиціонер Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E 70 м²
Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Вбудований генератор озону для додаткової дезінфекції.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E 70 м²
Кондиціонер Toshiba RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E | 66 999 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Toshiba RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG- | 66 999 грн. |
Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E инвертор | 66 999 грн. |
Модификації Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E
Ціни на Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Shorai Premium RAS-B10J2KVRG-E/10J2AVRG-E 25 м² | від 27 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B13J2KVRG-E/13J2AVRG-E 35 м² | від 32 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B16J2KVRG-E/16J2AVRG-E 46 м² | від 42 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-18J2KVRG-E/18J2AVRG-E 50 м² | від 46 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B22J2KVRG-E/RAS-22J2AVRG-E 61 м² | від 57 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E 70 м² | від 66 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →