Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG 15 м²
Фото 9 | від 15 999 грн. Купити! Кондиционер Toshiba Seiya TKVG RAS-B05TKVG-UA/RAS-05TAVG-UA 0101010804-100Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Молодшенька модель в серії побутових спліт-систем Seiya, ім'я якої в перекладі з японської означає «тиха ніч». І дійсно, у режимі комфортного нічного сну галасливість під час роботи внутрішнього блока кондиціонера не перевищує гучності людського шепоту (19 дБ). Подякувати за малошумність варто інверторний компресор, який до того ж славиться класом енергоефективності A++ для режиму охолодження і A+ для обігріву.
Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG під силу обслуговувати приміщення площею 15 м². Притому кондиціонер адаптований до роботи як у виснажливу спеку (до 46 °С), так і в морозні дні за температури за бортом до -15 °С. Також агрегат забезпечує осушення і вентиляцію повітря (з максимальною продуктивністю «перекачування» повітряних мас 522 м³/год). По трасі між блоками спліт-системи довжиною до 15 м тече екологічно безпечний фреон марки R32. В числі інших важливих переваг моделі — функція автоматичного перезапуску, система проти утворення льоду, таймер на 24 години, захист від обдування холодним повітрям і опція самодіагностики ключових вузлів на предмет виявлення несправностей на ранніх стадіях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Модификації Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG
Ціни на Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG |
---|---|---|---|---|
Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG 15 м² | від 15 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba Seiya RAS-B07TKVG/07TAVG 20 м² | від 22 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG 25 м² | від 23 999 грн. | 24 пропозиції | ||
Toshiba Seiya RAS-B13TKVG/13TAVG 33 м² | від 25 499 грн. | 18 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B16TKVG/16TAVG 42 м² | від 33 999 грн. | 17 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B18TKVG/18TAVG 50 м² | від 49 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG 65 м² | від 55 999 грн. | 14 пропозицій |