Кондиціонер Toshiba RAS-4M27U2AVG-E 80 м² на 4 блоки(ів)
Toshiba RAS-4M27U2AVG-E 80 м²
на 4 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
52 м² на 2 блоки(ів)
52 м² на 3 блоки(ів)
75 м² на 3 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
100 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:80 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2290/1930 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики RAS-4M27U2AVG-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba RAS-4M27U2AVG-E 80 м² на 4 блоки(ів)
Усі ціни 8 →Toshiba Toshiba RAS-4M27U2AVG-E | 110 000 грн. |
Внешний блок Toshiba RAS-4M27U2AVG-E 0108121404-100437005 | 110 000 грн. |
Зовнішній блок Toshiba RAS-4M27U2AVG-E | 110 000 грн. |
Toshiba RAS-4M27U2AVG-E | 110 000 грн. |
Зовнішній блок мульти-спліт системи Toshiba RAS-4M27U2AVG-E | 110 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Toshiba RAS-4M27U2AVG-E
Ціни на Toshiba RAS-4M27U2AVG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba RAS-2M14U2AVG-E 40 м² на 2 блоки(ів) | від 57 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Toshiba RAS-2M18U2AVG-E 52 м² на 2 блоки(ів) | від 60 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Toshiba RAS-3M18U2AVG-E 52 м² на 3 блоки(ів) | від 66 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Toshiba RAS-3M26U2AVG-E 75 м² на 3 блоки(ів) | від 93 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba RAS-4M27U2AVG-E 80 м² на 4 блоки(ів) | від 108 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Toshiba RAS-5M34U2AVG-E 100 м² на 5 блоки(ів) | від 114 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →