Кондиціонер Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/07U2AH3S-EE 22 м²
Відео 3Фото 6 | від 9 999 грн. Купити! Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/RAS-07U2AH3S-EEArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Безінверторний кондиціонер родом з країни Висхідного сонця поєднує надійність і преміальну якість збірки за доступною ціною. До того ж в інтересах підтримки комфортного температурного режиму всередині приміщень площею до 22 м² модель трудиться в поті чола круглий рік: і в спекотний літній період, і в холодну пору (за зовнішньої температури повітря до -7 °С). Внутрішній блок спліт-системи розжився автоматичними жалюзі, які спрямовують повітряні потоки вгору-вниз і вліво-вправо.
Продуктивність повітряного обміну Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/07U2AH3S-EE оцінюється можливістю пропустити крізь себе 422 м³ повітряних мас за 1 годину. «З коробки» модель комплектується фільтром грубої очистки (затримує великі зважені частинки й шерсть домашніх тварин), а також пультом ДУ з інформативним дисплеєм на чолі. Показники шуму внутрішнього блоку кондиціонера коливаються між значеннями 27 і 36 дБ, зовнішній блок у агрегата традиційно гучніший — 51 дБ. Довжина сполучних трубок між блоками спліт-системи не повинна перевищувати 20 м.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Поле діяльності японської корпорації Toshiba охоплює багато сфер життя. Так, у споживчому сегменті знайшла популярність кліматична техніка бренду. Для прикладу давайте розберемо таємницю збалансованою «робочої конячки» RAS-07U2KH3S/07U2AH3S з бюджетної ліги домашніх кондиціонерів.
Баланс ціни та якості
Модель створена з прицілом на створення і підтримання комфортних кліматичних умов в приміщеннях житлового фонду площею до 22 м². На кожні 680 Вт витраченої енергії кондиціонер продукує 2200 Вт холоду, в режимі обігріву це співвідношення розподіляється 650 Вт / 2300 Вт. На «жилах» між блоками спліт-системи тече фреон марки R410A. Довжина траси між ними не повинна перевищувати 20 м.
Інтуїтивне управління
Турботи по керуванню режимами роботи Toshiba RAS-07U2KH3S/07U2AH3S звалені на плечі пульта з інформативним екранчиком. Паралельно виставлене значення температури дублюється на прихованому дисплеї кімнатного блока кондиціонера обтічної форми. Під «капотом» встановлений фільтр грубого очищення, вловлює механічні частинки забруднень і шерсть домашніх тварин.
Автожалюзи
У доважок бортове оснащення моделі передбачає автоматичні жалюзі для рівномірного розподілу повітряних потоків в чотирьох напрямках. Перелік необхідних опцій доповнює самодіагностика вузлів на предмет виявлення несправностей у роботі. Багато негаразди набагато легше виправити на ранніх етапах, ніж в термінальній стадії, коли агрегатів просто треба шукати заміну.
Модификації Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/07U2AH3S-EE
Ціни на Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/07U2AH3S-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba RAS-07U2KH3S-EE/07U2AH3S-EE 22 м² | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-09U2KH3S-EE/09U2AH3S-EE 26 м² | від 10 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-12U2KH3S-EE/12U2AH3S-EE 35 м² | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-18U2KH3S-EE/18U2AH3S-EE 53 м² | від 21 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-24U2KH3S-EE/24U2AH3S-EE 70 м² | від 27 399 грн. | 1 пропозиція |