Кондиціонер Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E 25 м²
Енергоефективний інверторний кондиціонер побутового класу в форматі спліт-системи настінного монтажу. Є молодшою моделлю лінійки Toshiba Suzumi+ зразка 2017 року. Здатний охолоджувати, нагрівати, осушувати і очищати повітря в невеликих офісних і житлових приміщеннях загальною площею до 25 м². Насамперед варто відзначити видатну сезонну енергоефективність цієї системи (клас А++) і низький рівень шуму (на мінімальній швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку).
Як і інші моделі сімейства, кондиціонер Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E розроблений для європейських країн з помірним кліматом, тому режим теплового насоса (робота на підігрів) зберігає працездатність при значних негативних температурах повітря (до -15 °C). Також варто відзначити традиційно високу японську надійність і елегантний дизайн корпусу внутрішнього блоку, який може органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.
Працює з озонобезпечних і високоефективним фреоном R32. Здатний автоматично управляти горизонтальними і вертикальними напрямними жалюзі для повноцінного управління потоками повітря. Завдяки низькому рівню шуму з комфортним акустичним спектром, може встановлюватися в житлових кімнатах і спальнях. Має ефективну систему самоочищення, яка виконує просушування теплообмінника після вимикання кондиціонера.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E 25 м²
Усі ціни 6 →Кондиционер Toshiba PKVSG RAS-10PKVSG-E/RAS-10PAVSG-E 0101010804-100427560 | 22 999 грн. |
Toshiba RAS-10PKVSG-E/RAS-10PAVSG-E | 25 999 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA | 25 999 грн. |
Кондиционер Toshiba RAS-10PKVSG-E/RAS-10PAVSG-E инвертор | 25 999 грн. |
Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA | 25 999 грн. |
Кондиционер Toshiba RAS-10PKVSG-UA/RAS-10PAVSG-UA | 25 999 грн. |
Модификації Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E
Ціни на Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Suzumi+ RAS-10PKVSG-E/10PAVSG-E 25 м² | від 22 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-13PKVSG-E/13PAVSG-E 35 м² | від 29 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-16PKVSG-E/16PAVSG-E 46 м² | від 31 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-18PKVSG-E/18PAVSG-E 50 м² | від 34 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-22PKVSG-E/22PAVSG-E 61 м² | від 40 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Suzumi+ RAS-24PKVSG-E/24PAVSG-E 70 м² | від 53 999 грн. | 3 пропозиції |