Кондиціонер Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S 80 м² на 4 блоки(ів)
Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S 80 м²
на 4 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:80 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2160/2260 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SCM80ZM-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S 80 м² на 4 блоки(ів)
Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S | 175 160 грн. |
Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S | 179 539 грн. |
Зовнішній блок Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S | 105 356 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S
Ціни на Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SCM60ZM-S 60 м² на 3 блоки(ів) | від 118 760 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SCM80ZM-S 80 м² на 4 блоки(ів) | від 105 356 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SCM100ZM-S 100 м² на 5 блоки(ів) | від 151 849 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →