Кондиціонер Gree Amber GWH09YC-K6DNA1A 27 м²
Відео 7 |
Gree Amber GWH09YC-K6DNA1A 27 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:590/695 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Amber GWH09YC-K6DNA1A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Amber GWH09YC-K6DNA1A 27 м²
Спліт-система GREE GWH09YC-K6DNA1A | 23 500 грн. |
Спліт-система GREE GWH09YC-K6DNA1A | 19 186 грн. |
Спліт-система GREE GWH09YC-K6DNA1A | 19 190 грн. |
Gree Amber Standard Gwh09Yc-K6Dna1A | 30 800 грн. |
Gree Amber Standard Gwh09Yc-K6Dna1A | 31 570 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gree Amber GWH09YC-K6DNA1A
Ціни на Gree Amber GWH09YC-K6DNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber GWH09YC-K6DNA1A 27 м² | від 19 186 грн. | 5 пропозицій | ||
Gree Amber GWH12YC-K6DNA1A 35 м² | від 19 746 грн. | 5 пропозицій | ||
Gree Amber GWH18YD-K6DNA1A 53 м² | від 47 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree Amber GWH24YE-K6DNA1A 70 м² | від 38 790 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →