Літня шина Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V
Усі ціни 10 →Шина Tourador X WONDER TH1 215/60 R16 99V XL | 1 929 грн. |
Tourador X WONDER TH1 215/60 R16 99V XL | 2 592 грн. |
Tourador X Wonder TH1 (215/60R16 99V) | 2 540 грн. |
Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V XL | 2 135 грн. |
Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V XL 126133 | 1 943 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V
Ціни на Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 95H | від 2 903 грн. | 1 пропозиція | ||
Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 95V | від 2 014 грн. | 20 пропозицій | ||
Tourador X Wonder TH1 215/60 R16 99V | від 1 929 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →